Detail podujatia

CHLAPI NA PRENÁJOM

Dátum

pondelok 27.05.2024
19:00

Miesto

Kino Scala Prešov
Prešov
Divadlo Pre ženy Pre mužov

About

Vážení diváci,
v mene organizátora podujatia Chlapi na prenájom, ktoré sa malo konať 27.5.2024, vás informujeme, že predstavenie presúvame z organizačných dôvodov na náhradný termín, o ktorom vás budeme v dohľadnej dobe informovať. Vstupenky budú platné v náhradnom termíne. Vzniknutá situácia nás mrzí. 

Pokiaľ ste si vstupenky kúpili a chcete ich vrátiť prostredníctvom PKO v Prešove, prosím kontaktujte nás mailom na vstupenky@pkopresov.sk alebo na telefónnom čísle +421 948 901 228.

Ďakujeme a tešíme sa na ďalšie spoločné zážitky s vami.

 

 

Vychutnajte si zábavnú talkshow, v ktorej sa bude skloňovať humor podľa vzoru chlap – herec!

Ako to vyzerá, keď sa vám pretnú životy pred obrazovkou a mimo nej? Ako nám šoubiznis predstavuje skreslenú realitu? Ako vydržať v tomto povolaní bez toho, aby vás to zomlelo a kde čerpať inšpiráciu?

 

Odpovede zo života a nečakané príbehy nám odhalia známi herci Maroš Kramár, Vlado Kobielsky, Adam Bardy a Martin Klinčúch, ktorí sa večer stanú našimi chlapmi na prenájom.

 

O neopakovateľný zážitok a spoveď hercov sa postará moderátorka Janka Slačková, ktorá z nich vymámi odpovede na otázky srandovné aj vážne.

 

Nechajte sa uniesť do sveta, kde sa pretína divadelné remeslo s reálnym životom!

 

Vstupné: 20,- €

 

  •  V prípade potreby vyhradiť miesto pre imobilného diváka nás prosím kontaktujte predom na 0948 901 228.
  • Zmena programu vyhradená.
    Z podujatia budú vyhotovované foto a audiovizuálne záznamy
  • Pri kúpe vstupeniek, prosíme, nevynechávajte jedno voľné miesto. Vyberajte miesta vedľa seba alebo s medzerou dvoch miest.    
    Ďakujeme za pochopenie