Detail podujatia

QUEENSHOW

Dátum

nedeľa 14.04.2024
19:00

Miesto

Kino Scala Prešov
Prešov
Koncert Pre ženy Pre mužov

About

Queenshow, považovaná za jednu z najlepších tribute kapiel v Európe a so silnými show vernými duchu a mágii Queen a Freddieho Mercuryho, si vyslúžila potlesk kritikov a verejnosti. Queenshow je medzinárodne uznávaná Queen Tribute Show.

 

Queenshow podává poslucháčovi čo najvernejšie živé koncertné zvukové a vizuálne prevedenie fenomenálnej britskej skupiny Queen. Ich dobre známe skladby ako Bohemian Rhapsody, I Want To Break Free, Under Pressure, Radio Ga Ga a mnoho ďalších si vyžadujú precíznosť po hudobnej aj technickej stránke.

 

Preto skupina Queenshow hrá na presnej kópii gitary Red Special, ktorú pre nás vo Francúzsku vyrobil gitarár Mickaël Dansan. Jedinečný gitarový zvuk Briana Maya dotvára jeho rovnaká efektová zostava – legendárny trebble booster Pete Cornish TB-83, The TB-83 Extra Duplex, Boss CE1, a typická britská klasika Vox AC30 v typickej „voxáckej gitarovej stene“. V piesni Crazy Little Thing Called Love nesmie v sóle chýbať čierny Fender Telecaster.

 

Vstupné: 35,- € / 39,- €

 

 

 

  • V prípade potreby vyhradiť miesto pre imobilného diváka nás prosím kontaktujte predom na 0948 901 228.
  • Zmena programu vyhradená.
    Z podujatia budú vyhotovované foto a audiovizuálne záznamy
  • Pri kúpe vstupeniek, prosíme, nevynechávajte jedno voľné miesto. Vyberajte miesta vedľa seba alebo s medzerou dvoch miest.    
    Ďakujeme za pochopenie