Detail podujatia

KRVAVÉ PENIAZE

Dátum

streda 15.05.2024
18:00

Miesto

Kino Scala Prešov
Prešov
Divadlo

About

Divadlo MÚZA TEATRO v spolupráci so štúdiom L+S Vám prináša napínavú detektívku
“KRVAVÉ PENIAZE”. 

Mark a Liz sú zdanlivo obyčajný manželský pár, ktorý sa pohybuje vo svete showbiznisu. On má slabosť na dievčatá, ona je neúspešná herečka, ktorá hľadá útechu v alkohole.
Ich vzťah je v rozklade, je len otázkou času, kedy sa definitívne rozídu, keď jedného dňa začnú záhadné telefonáty… a v nich tajomný hlas osoby, ktorá mala byť dávno mŕtva. Na povrch začne vychádzať krvavé tajomstvo ich minulosti. Tajomstvo, ktoré ich stále drží pohromade. Ukáže sa, že nefungujúci vzťah je ten najmenší problém, ktorý Mark a Liz majú. Niekto totiž vie, že pred rokmi spáchali zločin, ktorý sa im podarilo utajiť a uniknúť tak trestu.

Hra, ktorá na začiatku vyzerala ako ironická spoločenská komédia, sa mení na mrazivý thriller, do ktorého vstupuje psychoterapeutka July a mladé krásne dievča zo susedstva Sue. A na konci zostane už iba hra o holý život.
“Krvavé peniaze”, vynikajúca hra autorského tria, troch bratov, ktorí píšu pod značkou Heather Brothers (Bratia Heatherovci).

Autori: Heather Brothers (bratia Heatherovci)
Preklad: Ruppeldt Sisters (Danica Hričová, p. Ruppeldtová)
Réžia: Michal Spišák
Scéna: Eva Kudláčová Rácová


 

Dĺžka predstavenia: 1,5 h. bez prestávky

 

  •  V prípade potreby vyhradiť miesto pre imobilného diváka nás prosím kontaktujte predom na 0948 901 228.
  • Zmena programu vyhradená.
  • Z podujatia budú vyhotovované foto a audiovizuálne záznamy
  • Pri kúpe vstupeniek, prosíme, nevynechávajte jedno voľné miesto. Vyberajte miesta vedľa seba alebo s medzerou dvoch miest.    

  • Ďakujeme za pochopenie